Parafia Rzymskokatolicka św. Jerzego, 81-704 Sopot, ul. Kościuszki 1
 


Serwis wykorzystuje do swojego działania mechanizm plików cookies. Ustawienia plików cookies można definiować w używanej przeglądarce.


Ogłoszenia duszpasterskie

XVI NIEDZIELA ZWYKŁA    21.07.2024 r.

1. Zgodnie z wcześniejszą zapowiedzią gościmy dziś w naszej wspólnocie proboszcza                       parafii pw. Miłosierdzia Bożego w Chłapowie, ks. Sławomira Skoblika, który wygłosi Słowo Boże. Po każdej Mszy Św. będzie kwestował, wraz z przedstawicielami  parafii do puszek, ofiary  na budowę kościoła .

2. Dziś o godz. 16.30 zapraszamy na koncert z cyklu VIII Sopockie Wieczory Organowe, zatytułowany:  „Barwy dźwięku″ wystąpią:  Mirosław Pachowicz - fagot i Adam Sadowski – organy. Wstęp wolny.

3. W czwartek będziemy obchodzić święto Św. Jakuba apostoła i wspomnienie                 św. Krzysztofa, męczennika z połowy III wieku, patrona kierowców i podróżujących. Zapraszamy do wspólnej modlitwy o błogosławieństwo, bezpieczeństwo i rozsądek dla wszystkich uczestników ruchu drogowego. Przed godz. 17.45 parking przy parafii             (wjazd od ul. T. Kościuszki) będzie otwarty,  Po Mszy Św. o 18.00 odbędzie się błogosł.  pojazdów. Ofiary złożone przy tej okazji zostaną przeznaczone na zakup pojazdów dla misjonarzy.

4. Za tydzień będzie gościć w naszej wspólnocie Pan Tadeusz Biedzki. Podróżnik oraz popularny i lubiany autor książek podróżniczych i sensacyjno-historycznych. Zjeździł cały świat, ale najbardziej ukochał Afrykę. Po każdej Mszy Św.  można będzie spotkać autora oraz nabyć jego książki.

5. Zapraszamy na nabożeństwa w naszej świątyni w tygodniu:  w środę o 17.30 nowenna M.B. Częstochowskiej; w piątek o 17.30  nabożeństwo do Bożego Miłosierdzia.

6. W nadchodzącym tygodniu w sierpniu i kolejnych miesiącach są wolne intencje Mszy Św.  Intencje można zamawiać w zakrystii po każdej Mszy Św. lub w biurze parafialnym.

7. Trwają wakacje. Wszystkim turystom i wczasowiczom wypoczywającym na terenie naszej parafii – życzymy owocnego i radosnego wykorzystania tego czasu. Życzymy pięknej i słonecznej pogody, Bożego błogosławieństwa i bezpiecznego pobytu w naszym mieście.Parafia Rzymskokatolicka
św. Jerzego w Sopocie
ul. Tadeusza Kościuszki 1
81-704 Sopot
tel/fax: 058 551 05 48
email: sjerzys[małpa]diecezja.gda.pl
jerzysopot[małpa]tlen.pl

Kontakt - Kancelariastat.4u.pl HTML CSS JavaScript PHP Flash DOC PDF SmartMenus KYLOS 1 5 8 6 3 0 2 Statystyka odwiedzin

(C) Parafia Rzymskokatolicka św. Jerzego, Sopot 2006-2024 :: DHTML menu by SmartMenus :: Hosting by Kylos Data Center
Strona istnieje od: 23.04.2006, 19.27 :: Ostatnia aktualizacja: 21.07.2024, 10.30 :: Online: 1 (max 191) :: Wygenerowano w: 0,002 sek.