Rzymskokatolicka Parafia Garnizonowa św. Jerzego, 81-704 Sopot, ul. Kościuszki 1
 


Serwis wykorzystuje do swojego działania mechanizm plików cookies. Ustawienia plików cookies można definiować w używanej przeglądarce.


Ogłoszenia duszpasterskie

XIII NIEDZIELA ZWYKŁA    26.06.2022 r.

1. Dziś ostatnia niedziela czerwca, rozpoczęły się wakacje. Dzieciom, młodzieży i wszystkim wypoczywającym w Sopocie, życzymy udanego i bezpiecznego wypoczynku. Pamiętajmy, że od Pana Boga i obowiązków religijnych takich jak codzienna modlitwa, i Msza Św. niedzielna – nie ma wakacji. Wszystkim solenizantom tego tygodnia życzymy błogosł. Bożego, opieki MB i świętych patronów.

2. W środę,  29 VI, będziemy obchodzić uroczystość Świętych Apostołów Piotra i Pawła. W kalendarzu liturgicznym czcimy ich razem, bo są dwoma wielkimi filarami, na których wsparty jest Kościół rzymski.

3. W tym tygodniu przypada I piątek i I sobota miesiąca.                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                        Możliwość spowiedźi w I piątek od. godz. 17.00.

4. Zapraszamy na nabożeństwa w naszej świątyni;  w środę o 17.30 nowenna do M.B. Częstochowskiej;  w piątek o 17.30  nabożeństwo do Bożego Miłosierdzia .

5. Sakr. pojednania - (spowiedź) codziennie 15 minut przed każda Mszą Św. i  przed nabożeństwami.

6. Zachęcamy do lektury prasy katolickiej. Do nabycia w przedsionku kościoła nowy nr  tygodnika: „ Gość Niedzielny″ i tygodnika: „ Niedziela″.Rzymskokatolicka
Parafia Garnizonowa
św. Jerzego w Sopocie
ul. Tadeusza Kościuszki 1
81-704 Sopot
tel/fax: 058 551 05 48
email: sjerzys[małpa]diecezja.gda.pl
jerzysopot[małpa]tlen.pl

Kontakt - Kancelariastat.4u.pl HTML CSS JavaScript PHP Flash DOC PDF SmartMenus KYLOS 1 3 1 9 8 2 4 Statystyka odwiedzin

(C) Rzymskokatolicka Parafia Garnizonowa św. Jerzego, Sopot 2006-2022 :: DHTML menu by SmartMenus :: Hosting by Kylos Data Center
Strona istnieje od: 23.04.2006, 19.27 :: Ostatnia aktualizacja: 27.06.2022, 09.05 :: Online: 2 (max 104) :: Wygenerowano w: 0,027 sek.